Proteus CTS optimeerija

proteus

Tänapäevasele tootjale on aeg määrava tähtsusega. Kui sinu ettevõte lõikab või saeb plaat-detaile, peab pakutav teenus olema täpne. Seda nii prognoositava tööaja, kui materjalikulu poolest. Sellist teenust pakkuda ilma korraliku tarkvarata on ülimalt ajamahukas.

Hollandi tarkvarafirma Proteus Systems on üle 20 aasta arendanud plaatmaterjalide optimeerimise tarkvara, mis lahendab keerulise probleemi, kuidas paigutada detailid toormaterjalile võimalikult efektiivsel moel. Erineva suurusega ettevõtted erinevatel elualadel kasutavad oma igapäevases töös tarkvara, millega säästetakse ülikallist aega kui materjali. Sobiliku töövahendi leiab mööblitootja, kel detailid puidust või plaatmaterjalist ja ka tootja, kel detailid lehtmetallist.

Proteus’e optimeerimistarkvara viib kasutaja lihtsate sammudega läbi kogu protsessi, esialgsest päringust ja kalkulatsioonist kuni tootmiseni. Lõikusskeemid genereeritakse peale lihtsat andmete sisestamist või importimist (teksti või tabelformaadis), materjalide valikut tellitavate või olemasolevate nimekirjast. Võttes arvesse ka materjalide süü suunad, võimalikke jääkide ja servade parameetreid, tagab optimeerija toormaterjali säästu üle 20 % ning parandab oluliselt tööpinkide efektiivsust.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust SIIN.