TopSolid’Wood

TopSolid

TopSolid’Wood on spetsiaalselt mööbli- ja puidutööstuse jaoks arendatud CAD/CAM tarkvarapakett, mis sisaldab valdkonnaspetsiifilisi funktsioone ja protseduure hõlbustamaks mudelite projekteerimist ja CNC-tootmise ettevalmistust.

TopSolid’Wood on ainus integreeritud CAD/CAM tarkvarapakett, mis on arendatud spetsiaalselt puidutööstuse eripärasid ja vajadusi silmas pidades.
Parasolid kernel, millel baseerub TopSolid, võimaldab kasutajatele piiramatut loovust. Projekteerida/toota võid modulaarset standardmööblit või erilahendustega kaarletti.
TopSolid’Wood, hõlbustamaks hilisemat tootmisinfo loomist, võimaldab juba 3D-modelleerimise faasis teha tootmisspetsiifilisi valikuid.

Suur valik valdkonnaspetsiifilisi tööriistu suurendavad sinu tootlikkust. Süsteemi saab ühendada teiste TopSolidi (lehtmetalli, plasti ja mahtmetalli) moodulitega , mis võimaldab hõlpsati töötada mitmematerjaliliste projektidega. Sisaldab raamatukogu komponentidest, milledele on lisatud vajalikud tootmisprotsessid.

Võimekas jooniste genereerimise moodul loob tootejooniseid nii täisautomaatsel, poolautomaatsel, kui ka manuaalsel meetodil. Intelligentne vaadete ja lõigete loomine ning mõõtahelate paigutamine. Kirjanurkade automaagiline täitmine, kasutades projekti infot.
Andmete vahetamine partneritega läbi standartsete import-eksport funktsioonide ning spetsiifiliste tootmisrakenduste.
Fotorealistlikult renderdatud pildid aitavad anda tootest suurepärase ülevaate ja nende abil loodavad müügi- ning marketingidokumentatsioon edendavad müüki.

TopSolid’WoodCAM on spetsiaalselt puidutööstusele loodud ja sisaldab automaatset geomeetriate identifitseerimise ning töötluseks konverteerimise funktsiooni. CAD-mudel ja tootmine CAM-is on täielikult assotsiatiivne. Mudeli muutmisel CAD-is toimub CAM-is tootmisinfo automaatne regenereerimine. CAM-tootmine toetab kogu võimalikku töötsüklit, lihtsast 2-mõõtmeliselt paneelitöötlusest kuni keeruliste 5-teljeliste töötlusteni.
CAM-tarkvara ja CNC-pinkide vaheliseks suhtlemiseks vajalikud PostProtsessorid on loodud tihedas koostöös tööpinkide tootjatega.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust SIIN.

TopSolid