... Skip to main content

Statcon Structure Bost&Beam

Tarkvarapakett Statcon Structure Post&Beam kontrollib puidust ja metallist post- ja talakonstruktsioonide vastavust Eurokoodiga. Materjalidena käsitleb süsteem sae- ja Kerto-materjali, kihtliimpuitu, profiilterast ning puidust valmistatud I-talasid (topelt T-tala). Kasutajaliides on kiiresti õpitav ning lihtne ja mugav kasutada. Arvutused tehakse protsessi käigus FEA-meetodil (finite element analysis) automaatselt. Konstruktsiooni kontrollimisel saab valida mitmete piirkondlike normide vahel. Tulemused kuvatakse ekraanil graafiliselt ning tabeli kujul.

statcon

Uusim tehnoloogia lihtsustab andmete sisestamise protsessi.
Arendamisel on kasutatud uusimat tehnoloogiat, kasutajaliides on individuaalselt kohandatavad, et parandada viisi, kuidas tulemused on esitatud ja kontrollitud. Statcon Structure on loodud ühildumaks Eurokoodiga. Lisatud on veel Norra (NS-EN) ja Rootsi (SS-EN) riiklikud normid.

Ristlõiked ja materjalid.
Kasutaja võib lihtsasti lisada omi standartseid materjale ja ristlõikeid.

Lihtne koormuste sisestamine.
Sisesta teadaolevad andmed nagu geograafiline asukoht, hoone mõõtmed ja tüüp. Tarkvara arvutab automaatselt lume ja tuule koormuse andmed ning valitud konstruktsiooni töökoormuse, luues koormusmudeli, mis baseerub valitud rahvuslikel normidel.

Võimas kalkulatsioonirakendus.
Arvutused tehakse efektiivselt ning automaatselt, kasutades 3D FEA (Fine Element Analysis) meetodit. Projekteeritu kontrollimiseks kasutatakse valitud rahvuslikke norme.

Puit-taladel põranda kontroll.
Funktsiooniga “Vibration Check” on lihtne kontrollida puit-taladel põranda vibreerimist ning läbipainet.

Tugiplaadi kontroll.
Selle funktsiooniga saab hõlpsasti kontrollida tugiplaatude vajadust ning efektiivsust.

Kiired ja selged tulemused.
Tulemused kuvatakse ekraanile graafiliselt. Kasutusvahemik on kuvatud kasvaval skaalal, 0% (roheline) kuni 100% (punane). Samuti pakutakse terviklikku väljatrükki et dokumenteerida disainiprotsessi geomeetriad ning parameerid.

Efektiivne projekti ja väljatrükkide juhtimine.
Puuvaade muudab kasutajal struktuuride või printimise valiku lihtsaks. Lihtne on ka väljatrükkide (arvutused, joonised, koormused jne.) kohandamine iga kujundatud struktuuri jaoks.

statcon

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.